Tapety Sigma Coatings – nowość na rynku

Sigma Coatings jest marką kojarzoną głównie z produkcji farb dla profesjonalistów. Teraz wprowadziła na rynek nowe tapety do malowania. Wśród nich znalazły się tapety winylowe i na flizelinie,  dzięki którym możliwa jest łatwa zmiana aranżacji pomieszczenia, na bardziej dekoracyjną.

Jak zapewnia producent, tapety winylowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne i umożliwiają zamaskowanie powstałych na ścianach nierówności. Ponadto są one w pełni zmywalne. Z kolei tapety podklejone włóknem flizelinowym, poza wspomnianymi cechami charakterystycznymi dla tapet winylowych, ukryją nawet 4-milimetrowe pęknięcia w ścianach. Ponadto charakteryzują się trójwymiarowym dekorem. Ich największą zaletą jest jednak łatwość przyklejania i układania na ścianie. Co istotne, nie przepuszczają one pary wodnej.

Tapety Sigma Coatings – wystarczy nałożenie kleju na ścianę

W odróżnieniu do tradycyjnych tapet na podłożu papierowym, nie musimy tapet od Sigma Coatings nie trzeba pokrywać klejem i czekać aż odpowiednio nasiąkną oraz zmiękną. Wystarczy, że nałożymy klej na ścianę, a następnie przyłożymy do niej tapetę.

W ofercie tapet Sigma Collection of Wallcoverings design&prestige znajdują się trzy kolekcje wzorów: Green Label, Laser i 3D. Green Label to 10 wzorów tapet winylowych dedykowanych klientom ceniącym ekologię.

3D to natomiast nowoczesne tapety na flizelinie, których spodnią warstwę stanowi włóknina poliestrowa (flizelina). Nie marszczą się, nie rozrywają i tłumią hałas. Są dodatkowo odporne na światło i temperaturę więc wzory i kolory zachowują swoją świeżość przez długie lata. Dzięki temu, że tapety na flizelinie łatwo się nakłada i ściąga, można dzięki nim osiągnąć w krótkim czasie rezultat jak po remoncie.

Tapety Sigma Coatings ,,Sigma Collection of Wallcoverings design&prestige” mogą być wykorzystywane zarówno w domach mieszkalnych, jak i w pomieszczeniach gospodarczych oraz przemysłowych.

Tapety dostępne są w rozmiarach (w zależności od kolekcji): 10.05×0.75m; 10.05×0.53m; 25.00×1.06m; 10.5 x 1.06.

fot. Sigma Coatings