Przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu TECElux

Do rodziny produktów marki TECE dołączył przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu TECElux mini. Stanowi on propozycję dla osób, które szukają estetycznych, higienicznych i przede wszystkim – nowoczesnych rozwiązań.

Obecnie na rynku sanitarnym panuje trend na połączenie nowoczesności z komfortem. Odpowiedzią na niego jest właśnie nowość od TECE.

Przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu TECElux – minimalistyczny design

Nowa propozycja od TECE stanowi połączenie dobrej jakości technologii oraz minimalistycznego designu. Została ona wyposażona w czujnik ruchu, dzięki czemu przycisk może być obsługiwany bezdotykowo.

TECElux to także nowoczesna technologia LED, która podświetla kontury klawiszy. Kontury przycisków są podświetlane natomiast automatycznie, wówczas, gdy jego użytkownik znajdzie się w polu widzenia.

Produkt wyróżnia się płaską powierzchnią, a w połączeniu z ramką instalacyjną może być montowany bezpośrednio w ścianie (montaż zlicowany). TECElux mini dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym.

Przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu TECElux – pilot

Zarówno programowanie, jak i zmiana ustawień elektronicznych przycisku są dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Odbywa się to za pomocą pilota. Dostępne jest programowanie takich funkcji jak: spłukiwanie higieniczne (od 24 do 336 godzin), poziom oświetlenia (od 1 – bardzo jasne do 4 – ciemne), aktywacja podświetlenia (od 20 sekund do 5 minut), funkcja czyszczenia (włącz/wyłącz), automatyczne spłukiwanie (wył/5 minut), obsługa bezdotykowa, czułość (długa/krótka). Wystarczy zbliżyć się do elektroniki do momentu aktywacji oświetlenia przycisku, skierować pilota w stronę środkowej części w odległości 5–10 cm, a następnie wybrać odpowiedni przycisk na pilocie.

TECElux mini:
Wymiary – 220 x 150 x 8 mm.
Cena netto – od 1 450 zł

fot. TECE