Playa Opoczno – wnętrze w gorącym klimacie

Utrzymująca się za oknem zimowa aura wywołuje tęsknotę za ciepłymi promieniami słońca. W czasie, gdy niektórzy wygrzewają się na gorących piaskach Tajlandii, inni spędzają ferie w domu. Jeśli zaliczasz się do tej drugiej grupy – nic straconego. Klimat ciepłej, słonecznej plaży możesz bowiem z łatwością wprowadzić do swojego mieszkania z pomocą wyjątkowej propozycji Opoczno – kolekcji Playa.

Playa Opoczno- wnętrze w gorącym klimacie

Plaża, natura, ciepły piasek, kamień – to inspiracje, które skłoniły Opoczno do stworzenia uniwersalnej kolekcji płytek, dzięki którym każde pomieszczenie w domu zyskuje przytulny charakter. Na powierzchni płytek znajdują się charakterystyczne wzory, przypominające naturalne pęknięcia spalonej południowym słońcem ziemi, wykonane za pomocą ciemniejszego odcienia beżu. Żywo przypominają marmur, ale w przeciwieństwie do tego dość drogiego rozwiązania, decydując się na zakup kolekcji nie musimy się obawiać o nadszarpnięcie domowego budżetu.

W skład kolekcji wchodzą płytki bazowe: Playa cream lappato (w dwóch formatach – 44,6×89,5cm i 44,6×44,6 cm), dwie mozaiki: Playa cream mosaic Glass, Playa cream mosaic (22,2×44,6 cm) i dekoracje ścienne w geometrycznych wzorach: Playa cream border (9,4×44,6 cm) oraz Playa cream corner (9,4×9,4 cm). Dodatkowo, przy urządzaniu wnętrza przydadzą się szklane listwy – bursztynowe lub brązowe (3×89,5 cm).

Dzięki właściwościom antypoślizgowym i mrozoodpornym można je stosować  zarówno wewnątrz (kuchnia, łazienka, salon, przedpokój), jak i na zewnątrz (balkon, taras). To ważne w przypadku, gdy zależy nam na zachowaniu ciągłości idei aranżacyjnej całego domu. Co więcej, płytki w kolekcji zostały pokryte powłoką Smart Silver®, która stanowi skuteczną ochronę przed bakteriami, pleśnią i grzybami.

Kolekcja Playa, urzeka stylem i ponadczasową elegancją. Łazienka wykończona tymi płytkami będzie modna zawsze, bo trend na naturę nigdy nie przeminie. Beżowe odcienie doskonale współgrają z ceramiką łazienkową i uniwersalnymi, białymi meblami wybieranymi najczęściej przez miłośników naturalnego, niewymuszonego  stylu.

Playa Opoczno- wnętrze w gorącym klimacie

Playa Opoczno- wnętrze w gorącym klimacie

Playa Opoczno- wnętrze w gorącym klimacie

Playa Opoczno- wnętrze w gorącym klimacie

Playa Opoczno- wnętrze w gorącym klimacie