Nowa zmywarka Bosch SMS88TI07E

Do rodziny zmywarek marki Bosch dołączył nowy model – SMS88TI07E. Urządzenie zawiera system koszy VarioFlex Pro, który umożliwia lepsze wykorzystanie jego przestrzeni. 

Jak zapewnia producent, nowa zmywarka Bosch Serie | 8 została wyposażona w funkcje dopasowane do potrzeb całej rodziny.

Zmywarka Bosch SMS88TI07E – 8 programów mycia i liczne funkcje dodatkowe

Mowa, np. o opcji podwyższonej temperatury HigienaPlus, która zapewnia bardziej higieniczne mycie i usuwanie bakterii.

Z myślą o zabieganych rodzicach stworzono funkcję Opóźnienia Startu. Umożliwia ona rozpoczęcie programu w każdej chwili, np. w nocy lub gdy jesteśmy w pracy. Z kolei system suszenia EcoZeolith sprawia, że naczynia są gotowe do ponownego użycia tuż po zakończeniu mycia. Pomocny jest także system EcoZeolith, który jak zapewnia producent, pozwala zaoszczędzić o 30% więcej energii od klasy efektywności energetycznej A.

Zmywarka Bosch SMS88TI07E – większe ciśnienie wody

Nowa zmywarka Bosch została zaprojektowana tak, aby zmieścić 13 kompletów naczyń. Ponadto wyposażono ją w funkcję Strefa Intensywna, której zadaniem jest zwiększenie ciśnienia wody w dolnym koszu oraz wyświetlacz TFT z kontrastem umożliwiającym odczytanie informacji o trwającym właśnie programie pod dowolnym kątem.

Zmywarka jest łatwa w obsłudze. Dotykowy metalowy panel intuicyjnie i wygodnie prowadzi przez proces wyboru. Dodatkowo gwarancja na system AquaStop na cały czas użytkowania urządzenia pozwoli zachować spokój podczas wyjazdów i wakacji.

fot. Bosch