Wanny asymetryczne Aquaform

Wanny asymetryczne cieszą się coraz większą popularnością. Dobrze sprawdzają się nie tylko w większych łazienkach, stając się tym samym ich centralnym punktem, ale także w tych o niedużym metrażu.

Wybierając wannę asymetryczną musimy zwrócić uwagę na odpowiednie zaplanowanie przestrzeni. Okazuje się, że nawet niewielka łazienka, może być w pełni funkcjonalna.

Wanny asymetryczne, mimo swoich najczęściej kompaktowych mniejszych rozmiarów, zapewniają pełną wygodę użytkowania. Są także maksymalnie funkcjonalne – zwłaszcza te z dodatkowymi półkami i siedziskami umiejscowionymi narożnikach, które podczas kąpieli okazują się niezwykle pomocne.

Aquaform wanny asymetryczne

Wanny asymetryczne Aquaform – Cordoba

Ten model wanny ma 135 cm długości, 95 cm szerokości oraz 37 cm szerokości. Jest to wanna narożna. Wykonano ją z akrylu, który ma właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne. W jej narożniku zaprojektowano dwie szerokie półki. W zestawie z nią znajdują się nóżki i wsporniki niezbędne do montażu.

Wanny asymetryczne Aquaform – Tinos

Ta narożna wanna jest kompaktowa, gdyż jej wymiary to: 140 x 95 cm. Wyposażono ją w siedzisko, które może posłużyć również jako półka do przechowywania. Podobnie jak poprzedni model, wykonano ją z akrylu posiadającego właściwości termoizolacyjne i antypoślizgowe. Jest dostępna w wersji prawej i lewej, a do zestawu są dołączone wsporniki i nóżki niezbędne do montażu.

Wanny asymetryczne Aquaform – Helos Comfort

Wanna ma wysokość 46 cm. W jej narożniku zaprojektowano siedzisko z podparciem z jednej strony oraz z półeczką z drugiej. Ta asymetryczna wanna o wymiarach 150 x 100 cm wykonana została z akrylu. Wanna dostępna jest w wersji prawej oraz lewej.

Wanny asymetryczne Aquaform – Senso

Wanna ta ma nieco surowy kształt. Jej linie są bardziej proste, co wpływa m.in. na to, że dno wanny jest stosunkowo szerokie. W narożniku zaprojektowano specjalne siedzisko i wykonano ją z akrylu. Dostępna jest w dwóch wymiarach: 160 x 105 cm i 170 x 115 cm, w wersji prawej i lewej.

Wanny asymetryczne Aquaform – Arcline

Asymetryczna wanna Arcline to połączenie uniwersalnej prostoty (wanna nie ma siedziska ani półki) z jakością wykonania. Dzięki stosunkowo niewielkim wymiarom (od 70 x 150 cm) model ten jest dobrym wyborem do mniejszych łazienek.

Wanny asymetryczne Aquaform – Simi

Linia tej wanny ma kształt lekkiego łuku. Model ten nie ma siedziska ani półki. Model Simi jest nieco szerszy od Arcline i dostępny jest w dwóch wymiarach – 150 x 80 i 160 x 80 cm. Wykonana jest z akrylu, a w zestawie dostępne są nogi oraz wsporniki do montażu. Akryl ma właściwości antypoślizgowe.

fot.  Aquaform