Sztuczna trawa MultiGrass – ciekawy sposób na aranżację tarasu

MultiGrass to nowa kolekcja traw syntetycznych. Jest odporna na warunki atmosferyczne, nie wymaga podlewania, koszenia i nawożenia, a co najważniejsze – wygląda jak prawdziwa trawa. Sztuczna trawa idealnie nadaje się do wykończenia nawierzchni na balkonach, tarasach ale także w domach i ogrodach. Dobrze prezentuje się także w przestrzeniach biurowych oraz restauracjach czy letnich ogródkach. Zaleca się stosowanie jej na campingach, polach namiotowych, placach zabaw a także w obiektach sportowych – ze względów praktycznych i estetycznych.

Sztuczna trawa – pielęgnacja

Sztuczna trawa jest łatwa do utrzymania w czystości. Od czasu do czasu wystarczy ją wyszczotkować, aby włókno wróciło do pozycji pionowej. Jeśli trawa znajduje się na zewnątrz, to przy wysokich temperaturach warto zraszać ją dla podniesienia komfortu użytkowania.

Kolekcja sztucznej trawy MultiGrass to 12 rodzajów wyselekcjonowanych syntetycznych traw, dostępnych w trzech seriach: Basic, Comfort i Premium. Każdy z produktów prezentuje wysoką jakość, atrakcyjny wygląd oraz gwarantuje komfort użytkowania.

Sztuczna trawa MultiGrass  - ciekawy sposób na aranżację tarasuSztuczna trawa MultiGrass  - ciekawy sposób na aranżację tarasu