Nowoczesna inwestycja na warszawskim Bemowie

 

Lazurowa168 to nowoczesna inwestycja, znajdująca się na warszawskim Bemowie. Do przystanku autobusowego linii 122, 149, 154 i N45 dzieli nas zaledwie minutowy spacer.

Lokalizacja i komunikacja

Niedaleko mieści się również przystanek tramwajowy, z którego można szybko dojechać do centrum oraz innych punktów miasta. Już za kilka lat, w odległości 300 m, powstanie stacja II linii metra, dzięki której ta lokalizacja stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Rozkład i wyposażenie

lazurowa 168

W ofercie są lokale jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Dużą zaletą nieruchomości jest możliwość funkcjonalnego zagospodarowania powierzchni, a co za tym idzie – jej aranżacji dostosowanej do własnych potrzeb. Dzięki temu możemy wykorzystać jedną przestrzeń na wiele różnych sposobów i dopasować ją do indywidualnego trybu życia oraz potrzeb.

Wizytówką nieruchomości są duże okna, dzięki którym mieszkania są jasne i wydają się bardziej przestronne. Jasne barwy, prosta bryła, przeszklone balkony oraz nowoczesne elementy elewacji znakomicie do siebie pasują, tworząc jedną, harmonijną całość. Warto dodać, że wszystkie okna są trzyszybowe, dzięki czemu do lokali nie dochodzą hałasy z zewnątrz, a jednocześnie zapewniają one bardzo dobrą izolację termiczną. Znajdujące się na balkonach przeszklenia chronią mieszkanie przed włamaniami oraz sprawiają, że wewnątrz jest cieplej i ciszej.

Parkowanie

Lokatorzy mogą na co dzień stawiać swoje samochody na podziemnym parkingu. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są także niezależne, znajdujące się na jego terenie, platformy parkingowe, umożliwiające pozostawienie samochodów na oddzielnych poziomach. Goście mogą zostawiać swoje auta na kilku miejscach naziemnych lub na parkingu „Parkuj + Jedź”, który powstaje w niedalekiej odległości od pobliżu nieruchomości.

Okolica

Bemowo to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, która dysponuje bogatą ofertą rekreacyjną. Niedaleko znajduje się m.in. urokliwy Park Leśny Bemowo czy też Park Górczewska, na terenie którego mieści się amfiteatr. Najbliżej obiektu położony jest Staw Jeziorzec oraz Fort Blizne, gdzie można z przyjaciółmi pograć w paintball’a. W zależności od upodobań, można wybrać się na basen, lodowisko czy też zagrać w piłkę na jednym z boisk.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest również prężnie rozwijająca się infrastruktura. W bliskiej okolicy rozmieszczone są takie punkty, jak apteka, przychodnia lekarska, studio fitness, bank, centrum handlowe, komenda policji, sklepy, żłobek czy też przedszkole. Ponadto, zaledwie 15 min piechotą od  inwestycji znajduje się Wojskowa Akademia Techniczna, co ucieszy zarówno studentów, jak i klientów inwestycyjnych szukających mieszkania na wynajem.

Wybór nieruchomości Lazurowa168 wiąże się z brakiem dodatkowych kosztów, chociażby takich jak np. za użytkowanie wieczyste bo tu grunt jest na własność. Po wcześniejszym uzgodnieniu z deweloperem zapewniamy też „elastyczny” harmonogram wpłat za mieszkanie. Wspieramy również przy pozyskaniu kredytu hipotecznego czy zaprojektowaniu nowego układu aranżacyjnego mieszkania.