Meble ogrodowe Miloo – nowe zestawy wypoczynkowe

Meble ogrodowe Miloo mają nową odsłonę. Mowa o zestawach wypoczynkowych składających się z modułowych tapicerowanych sof oraz stolików kawowych. 

Nowe kolekcje, to Dias, Satis i Sunny. Mają uniwersalne przeznaczenie. Można z powodzeniem używać ich zarówno w ogrodzie oraz na tarasie, jak i wewnątrz domu. Modele produkowane są w Polsce, a rodzaj tapicerki dobierany jest ze wzornika.

Meble ogrodowe Miloo – Dias

Meble ogrodowe Miloo Dias

Kolekcja Dias obejmuje trzy typy tapicerowanych modułów. Można z nich stworzyć zestawy wypoczynkowe dostosowane do indywidualnych wymagań oraz preferencji, a ponadto możliwości przestrzennych tarasu. I tak, mogą to być dwuosobowa sofa, wygodny szezlong lub narożna kanapa mieszcząca kilkanaście osób.

Siedziska z tej linii są zbudowane w oparciu o szybkoschnącą piankę tapicerską oraz aluminiową ramę zapewniającą im wytrzymałość. Do ich pokrycia użyto elastyczną, odporną na wilgoć tkaninę Dralon. Natomiast delikatne nóżki ze stali proszkowanej dodają meblom lekkości.

Meble ogrodowe Miloo – Satis

Meble ogrodowe Miloo Satis

W skład tej kolekcji wchodzi minimalistyczna sofa Satis, która składa się z trzech modułów. Można z nich zbudować własny ogrodowy zestaw wypoczynkowy. Do dyspozycji jest także pufa.

Wszystkie elementy tej linii są w całości tapicerowane tkaniną Silvertex, którą wykonano z poliestru pokrytego warstwą winylu. Co istotne, jest ona odporna na działanie promieni UV, ścieranie, pleśń oraz niskie temperatury.

Meble ogrodowe – Sunny

Meble ogrodowe Miloo Sunny

Kolekcja ta charakteryzuje się prostą formą i eleganckim wykończeniem. W jej skład wchodzi dwuosobowa kanapa, szezlong w wersji prawej lub lewej i element boczny (prawy lub lewy) oraz niski, stalowy stolik.

Jak informuje producent, użyta do tapicerowania tkanina, jest jedną z najlepszych z kategorii przeznaczonej do tapicerowania mebli ogrodowych.

fot. Miloo