Geometryczne baterie do łazienki – Baterie SEELIT marki Armatura

Geometryczne baterie do łazienkiGeometryczne baterie do łazienki SEELIT to baterie charakteryzujące się prostą, wyważoną konstrukcją bryły z masywną wylewką.

Warianty ścienne wyróżniają się geometrycznym korpusem o ostrych krawędziach oraz chromowanymi rozetami. W modelach stojących uwagę przyciąga zwarta budowa i przystosowanie długości wylewki do specyfiki przyszłych zadań. Elementem łączącym wszystkie baterie SEELIT jest płaski, wyprofilowany uchwyt, nadający armaturze lekkości i dyskretnej elegancji.

Geometryczne baterie do łazienki SEELIT – rodzaje

Kolekcja baterii SEELIT obejmuje stojący model umywalkowy, zlewozmywakowy i umywalkowy z obrotową wylewką i bidetowy oraz ścienny wariant wannowy, natryskowy, umywalkowy i zlewozmywakowy. Każdy z nich wyposażony jest w regulator ceramiczny oraz oszczędzający wodę napowietrzacz. O trwałości i funkcjonalności rozwiązania decyduje również ponadczasowe, chromowane wykończenie.

Geometryczne baterie do łazienki

Geometryczne baterie do łazienki

Geometryczne baterie do łazienki Geometryczne baterie do łazienki Geometryczne baterie do łazienki Geometryczne baterie do łazienki