Białe meble do łazienki – meble Susane marki Antado

Białe meble do łazienki Susanne to nowość w ofercie marki Antado. To eleganckie podwieszane szafki łazienkowe uzupełnione o blaty w kontrastowych kolorach. 

Białe meble do Łazienki, Antado

Białe meble do łazienki Susanne wykonane są z białego MDF lakierowanego na wysoki połysk (fronty) i tak samo wykończonej płyty meblowej (boki). Nietypowym rozwiązaniem w tych meblach jest to, że front szuflady podzielony został na dwie części. Jest to sprytny zabieg stylistyczny, ponieważ szuflada jest jedna.

Blat wykonany jest z płyty MDF pokrytej odporną na zarysowania folią PCV. Blat imituje kamień i dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: brąz, szary i grafit. Dostępny jest także lakierowany na wysoki połysk biały blat

Atrakcyjnym uzupełnieniem kolekcji są cztery rodzaje ceramicznych umywalek zaprojektowanych do tej serii mebli: Libra, Bali i Mia (umywalki nablatowe, z otworem na baterię) oraz Conti (umywalka wolno stojąca, bez otworu na armaturę).

Białe meble do łazienki Susanne – dostępne produkty

  • szafka pod umywalkę o wymiarach 95×46,6×30 cm, z jedną szufladą,
  • szafka pozioma (1 drzwi z lustrem) o wymiarach 95×22,4×35 cm,
  • regał wysoki (1 drzwi z lustrem lub bez lustra) o wymiarach 35x34x140 cm,
  • blaty podumywalkowe o wymiarach: 95,2×46,8×2,5 cm, w wersji pełnej oraz z otworem centralnym, w czterech wykończeniach: biały, rdza brąz, grafit beton i szary kamień,
    4 rodzaje ceramicznych umywalek.

Białe meble do łazienki

Białe meble do łazienki