4 powody, dla których warto zamówić kuchnię na wymiar

Chcesz kupić nowe szafki do kuchni? Czy brałeś już pod uwagę meble na zamówienie? Jeśli nie, warto przypatrzeć się takiemu rozwiązaniu. Co prawda, malowanie lub kupowanie gotowych szafek, pozwala Ci trochę zaoszczędzić, jednak w dłuższej perspektywie lepiej sprawdzą się meble na wymiar. Możesz je idealnie dopasować do swoich potrzeb i preferencji. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z takiej opcji!

Wysoka jakość

Od połączeń po uchwyty – szafki wykonane na zamówienie są niezwykle trwałe. Możesz zadecydować o każdym szczególe. Gotowe meble modułowe zazwyczaj produkowane z niskiej jakości materiałów. Do montażu wykorzystuje najczęściej śrubki i klej. Z kolei kuchnia na wymiar wyróżnia się wysoką jakością i niebanalnym designem. Dzięki temu spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Poszukaj doświadczonej firmy. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, poproś o portfolio. W ten sposób sprawdzisz, czy firma rzeczywiście zwraca uwagę na najmniejsze detale.

Wyraź swój styl!

Wybierając meble na zamówienie, możesz je idealnie dopasować do swoich upodobań. Możesz zadecydować o rodzaju drewna, wykończeniu, stylu, kolorze, wykończeniu i konstrukcji. Dodatkowo wybierzesz lokalizację, wysokość, głębokość i szerokość szafek. W ten sposób możesz cieszyć się pięknymi i funkcjonalnymi meblami. Istnieje nieograniczona ilość kombinacji. Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu, takie rozwiązanie z pewnością przypadnie Ci do gustu. Szafki ze względu nie mogą konkurować poziomem personalizacji i jakością.

Maksymalne dopasowanie

Masz nietypowy układ kuchni lub niekonwencjonalny rozkład pomieszczeń? Szafki modułowe najlepiej sprawdzą się w standardowych wnętrzach dlatego lepiej zamówić kuchnię na wymiar. Możesz ją perfekcyjnie dopasować do swoich potrzeb. Niestandardowe meble można zbudować w dowolnym rozmiarze – informuje specjalista z firmy IZI. W ten sposób możesz zagospodarować każdy centymetr, unikając pustych przestrzeni.

kuchnie na wymiar

Niestandardowe elementy wyposażenia

Decydując się na szafki na wymiar, możesz wybrać tylko te elementy, które rzeczywiście Ci się przydadzą, a zrezygnować z tych, których nie potrzebujesz. Eleganckie kuchnie od firmy IZI Kuchnie pasują zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego wnętrza. Możesz je zaprojektować w dowolnym stylu. Nic Cię tu nie ogranicza. Wybierz szafki o różnej wysokości, które zoptymalizują poszczególne obszary i funkcje, od przygotowywania posiłków po przechowywanie. Niestandardowe meble można dostosować do potrzeb wszystkich domowników. Dzięki temu zadania w kuchni są łatwiejsze, szybsze, przyjemniejsze i wygodniejsze.

Wysokiej jakości szafki na zamówienie mogą być wykonane z praktycznie każdego rodzaju drewna. Wybierz wykończenie, które będzie podkreślać charakter wnętrza. Jeśli Twój dom jest pełny rustykalnych mebli sosnowych, zaprojektuj szafki kuchenne w tym samym stylu. Dzięki temu osiągniesz spójny wystrój.

Kuchnia na wymiar może zawierać stojak na wino lub krótkie, obrotowe drzwi na przyprawy. Jeśli chcesz, pochwal się wspaniałą porcelaną. Wystarczy, że wybierzesz meble ze szklanymi drzwiami. Z drugiej strony bardzo głęboka szafka pomieści półmiski, ale możesz mieć problem z dopasowaniem blatu kuchennego. Projektując szafki, zwróć więc uwagę na walory estetyczne i praktyczne