Dlaczego warto urządzić dom z Archicadem?

Na rynku możemy znaleźć różne programy do projektowania wnętrz jednak wyróżniającym się jest bez dwóch zdań Archicad, szczególnie jego najnowsza wersja. Dlaczego warto zdecydować się na zaprojektowanie pomieszczeń w domu właśnie z pomocą tego oprogramowania? Sprawdź korzyści, jakie za tym idą!

 

Prosta obsługa to nie wszystko – pracuj w zespole!

Praca z Archicad to nie tylko przygotowywanie i prezentacja projektów. Program ten nie jest stworzony jedynie dla jednej osoby. Możliwa jest bowiem praca nad dużymi projektami dla klienta w kilka osób. Co więcej, najnowsza wersja oprogramowania umożliwia synchronizację projektu za pomocą funkcjonalności Teamwork oraz BIMcloud, a to oznacza jednoczesne działania w aplikacji wielu architektom jednocześnie. Jak już możesz się domyślać, zespół projektowy wcale nie musi znajdować się w jednym pomieszczeniu, bo wszystko może odbywać się zdalnie. Narzędzie umożliwia również edycję projektu w czasie rzeczywistym bez względu na lokalizację pracownika. 

Zaawansowane wizualizacje stoją przed Tobą otworem

Archicad gwarantuje generowanie niesamowitych wręcz, wysoko realistycznych prezentacji. Takie z pewnością zachwycą potencjalnego inwestora czy klienta, a także spełnią jego oczekiwania. Jednak, aby było to możliwe konieczna jest współpraca Archicad z innymi aplikacjami do wizualizacji i edycji czy też modelowania, takimi jak BIMx. W modelu pojawią się wszystkie założenia, a także smaczki, które na pewno wpłyną na klienta. Jeżeli jesteś wymagającym architektem i chcesz, aby Twoje projekty zwalały z nóg, wykorzystuj Multibim Forward, aby zwiększyć liczbę narzędzi, co wpłynie na efektywność projektów. 

Płynna współpraca z programami do modelowania 3D

Wspominaliśmy już, że Archicad 26 współpracuje z aplikacją BIMx, ale to nie wszystko, bo nic nie stoi na przeszkodzie, abyś korzystał jednocześnie z Archicad, a także innych oprogramowań w tym Twinmotion do modelowania 3D. Im lepsza prezentacja dla klienta, tym bez dwóch zdań jego większe zaufanie do Twojej pracy i umiejętności. Do wizualizowania projektów możesz także wykorzystać Artlantis, kolejny doskonale sprawdzający się przy projektowaniu architektonicznym program. Jeśli chcesz rozwijać swoją działalność lub zwiększyć jakość pracy, wykorzystaj najnowszą wersję programu Archicad jednocześnie z pozostałymi oprogramowaniami, a na pewno nie pożałujesz.

Dlaczego jeszcze warto wybrać Archicad 26?

Dlaczego Archicad 26 jest godnym uwagi oprogramowaniem? Oprócz wymienionych możliwości oferuje również pełną bazę zestawów bibliotek, w których znajdują się gotowe okna drzwi itp. To nie koniec, Archicad 26 zadba o to, aby cały proces projektowania odbywał się w ekspresowym tempie. Wystarczy stworzyć model, a program automatycznie przygotuje do niego rzuty i przekroje, te dane będą się zmieniać za każdym razem, gdy dokonasz edycji modelu 3D. Jak widzisz program ten jest wręcz nieodzowną częścią pracy każdego architekta wnętrz sprawdź go jeszcze dziś.