Sposób na nowoczesną kuchnię z Solgaz

Sposób na nowoczesną kuchnię z SolgazJednym z producentów, który oferuje nowoczesne i minimalistyczne sprzęty kuchenne, jest Solgaz. W jego ofercie znajdziemy płyty grzewcze, które są innowacyjnym rzowiązaniem. Są to bowiem kuchenki gazowe bez płomienia. Ich zalety wymieniać można w nieskończoność. Skupimy się jednak także na innych produktach, które znaleźć możecie pod logiem tego producenta. Wszystkie one charakteryzują się nowoczesnością i minimalizmem, który wyróżnia się świetną proporcją jakości do ceny. Przyjrzyjmy się produktom tej marki.

Płyty gazowe

W pełni bezpieczne płyty grzewcze, które napędzane są jednym z najtańszych obecnie surowców jakim jest gaz. Zmniejszają emisje produktów spalania, które wydostają się do powietrza w czasie pracy standardowej gazowej kuchenki. Płyty, w których gaz zostaje zamknięty pod ceramiczną warstwą, nie tylko są dużo bardziej wydajne, ale także wyglądają bardziej elegancko. Garnek postawiony na takiej płycie sprawia, że nagrzewa się jedynie powierzchnia tuż pod nim. Nic więcej. Generuje to bardzo duże oszczędności. Ponadto połączenie czarnej powierzchni z czerwienią wyświetlaczy sprawia, że płyty prezentują się bardzo dobrze. Płyty Solgaz to minimalizm, który dodatkowo jest bardzo łatwy w utrzymywaniu czystości. Wystarczy miękka szmatka ewentualnie specjalnie do tego stworzony skrobak, by wyczyścić nawet najbardziej zaschnięte zabrudzenia.

Okapy

Oferowane przez tę markę okapy, to bardzo nowoczesne urządzenia, dla których jest miejsce w każdej kuchni pretendującej do tego miana. Ich wygląd na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypomina okapu. Oczywiście dostępnych jest wiele modeli i typów okapów, które wyglądają na bardziej tradycyjne, inne przypominają lampy, a jeszcze inne wyglądają jak kosmiczne, latające spodki. Wszystkie jednak charakteryzują się dużą wydajnością działania i powierzchnią pochłaniania oparów.

Piekarniki

Podobnie rzecz ma się w przypadku piekarników. Również bardzo minimalistyczny design sprawdza się świetnie w każdego rodzaju kuchniach, już nie tylko tych nowoczesnych. Piekarniki tworzone przez Solgaz to produkty do zabudowy, które idealnie sprawdzają się w zabudowie nowoczesnej oraz bardziej tradycyjnej. Piekarniki te, dzięki temu właśnie, że możliwe jest ich zabudowanie, wyglądają także bardzo nowocześnie wkomponowane w proste fronty szafek.


Ofertę firmy Solgaz znajdziecie w sklepie www.gazpodszklem.pl.