Wanny asymetryczne Aquaform

Wanny asymetryczne cieszą się coraz większą popularnością. Dobrze sprawdzają się nie tylko w większych łazienkach, stając się tym samym ich centralnym punktem, ale także w tych o niedużym metrażu.

Wybierając wannę asymetryczną musimy zwrócić uwagę na odpowiednie zaplanowanie przestrzeni. Okazuje się, że nawet niewielka łazienka, może być w pełni funkcjonalna.

Wanny asymetryczne, mimo swoich najczęściej kompaktowych mniejszych rozmiarów, zapewniają pełną wygodę użytkowania. Są także maksymalnie funkcjonalne – zwłaszcza te z dodatkowymi półkami i siedziskami umiejscowionymi narożnikach, które podczas kąpieli okazują się niezwykle pomocne.

Wanny asymetryczne Aquaform – Cordoba

Ten model wanny ma 135 cm długości, 95 cm szerokości oraz 37 cm szerokości. Jest to wanna narożna. Wykonano ją z akrylu, który ma właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne. W jej narożniku zaprojektowano dwie szerokie półki. W zestawie z nią znajdują się nóżki i wsporniki niezbędne do montażu.

Wanny asymetryczne Aquaform – Tinos

Ta narożna wanna jest kompaktowa, gdyż jej wymiary to: 140 x 95 cm. Wyposażono ją w siedzisko, które może posłużyć również jako półka do przechowywania. Podobnie jak poprzedni model, wykonano ją z akrylu posiadającego właściwości termoizolacyjne i antypoślizgowe. Jest dostępna w wersji prawej i lewej, a do zestawu są dołączone wsporniki i nóżki niezbędne do montażu.

Wanny asymetryczne Aquaform – Helos Comfort

Wanna ma wysokość 46 cm. W jej narożniku zaprojektowano siedzisko z podparciem z jednej strony oraz z półeczką z drugiej. Ta asymetryczna wanna o wymiarach 150 x 100 cm wykonana została z akrylu. Wanna dostępna jest w wersji prawej oraz lewej.

Wanny asymetryczne Aquaform – Senso

Wanna ta ma nieco surowy kształt. Jej linie są bardziej proste, co wpływa m.in. na to, że dno wanny jest stosunkowo szerokie. W narożniku zaprojektowano specjalne siedzisko i wykonano ją z akrylu. Dostępna jest w dwóch wymiarach: 160 x 105 cm i 170 x 115 cm, w wersji prawej i lewej.

Czytałeś już?  Podłoga w łazience - co zamiast płytek?

Wanny asymetryczne Aquaform – Arcline

Asymetryczna wanna Arcline to połączenie uniwersalnej prostoty (wanna nie ma siedziska ani półki) z jakością wykonania. Dzięki stosunkowo niewielkim wymiarom (od 70 x 150 cm) model ten jest dobrym wyborem do mniejszych łazienek.

Wanny asymetryczne Aquaform – Simi

Linia tej wanny ma kształt lekkiego łuku. Model ten nie ma siedziska ani półki. Model Simi jest nieco szerszy od Arcline i dostępny jest w dwóch wymiarach – 150 x 80 i 160 x 80 cm. Wykonana jest z akrylu, a w zestawie dostępne są nogi oraz wsporniki do montażu. Akryl ma właściwości antypoślizgowe.

fot.  Aquaform

Odpowiedź do artykułu “Wanny asymetryczne Aquaform

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *